قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

عد از مدت‌ها بالا و پایین‌شدن قیمت مرغ به دلایل مختلف، در حال حاضر آرامش به بازار مرغ و ماهی برگشته و قیمت‌ها نسبتا ثابت هستند. مرغ گرم کشتار روز در ماه مبارک رمضان کیلویی 7 هزار تومان و مرغ منجمد حدود 5 هزار و 500 تومان عرضه می‌شود

عد از مدت‌ها بالا و پایین‌شدن قیمت مرغ به دلایل مختلف، در حال حاضر آرامش به بازار مرغ و ماهی برگشته و قیمت‌ها نسبتا ثابت هستند. مرغ گرم کشتار روز در ماه مبارک رمضان کیلویی 7 هزار تومان و مرغ منجمد حدود 5 هزار و 500 تومان عرضه می‌شود

به گزارش آمادای بعد از مدت‌ها بالا و پایین‌شدن قیمت مرغ به دلایل مختلف، در حال حاضر آرامش به بازار مرغ و ماهی برگشته و قیمت‌ها نسبتا ثابت هستند. مرغ گرم کشتار روز در ماه مبارک رمضان کیلویی ۷ هزار تومان و مرغ منجمد حدود ۵ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.
رئیس اتحادیه مرغ، ماهی و تخم‌مرغ شهرستان همدان در گفت‌و‌گو با همشهری با بیان اینكه توزیع مرغ و تخم‌مرغ در بازار همدان با روال عادی در حال انجام و آرامش در بازار مرغ ماه مبارک رمضان برقرار است، اظهار می‌کند: با توجه به اهمیت بازار رمضان، پیش از آغاز ماه این مبارک، جلسات متعددی برای تنظیم بازار برگزار شد. در ایام ماه مبارک رمضان مرغ منجمد دولتی توسط اداره امور پشتیبانی دام توزیع شد.
جواد عاشوری می‌افزاید: مرغ در نمایشگاه طرح ضیافت نیز توزیع شد و در حال حاضر مرغ گرم حدود ۷ هزار تومان  و تخم‌مرغ شانه‌ای ۹هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه کمبودی در بازار مرغ و تخم‌مرغ در همدان وجود ندارد، ادامه می‌دهد: مرغ منجمد در فروشگاه‌های رفاه، ‌اتکا،‌ فرهنگیان،‌ تعاون روستایی و جهاد کشاورزی با قیمت ۵ هزار و ۵۶۰ تومان توزیع می‌شود. در نمایشگاه طرح ضیافت نیز مرغ منجمد ۵ هزارو ۶۰۰ تومان عرضه شده است.
عاشوری اظهار می‌کند: در برخی از واحدهای صنفی در میدان امام (ره) که مرغ با قیمت کمتری عرضه می‌شود، صف تشکیل شده است. این واحدها با کاهش سود خود، مرغ را به قیمت ارزان‌تری عرضه می‌کنند.
وی با تأکید بر اینکه در صورت ایجاد شرایط خاص توزیع نیز گسترش می‌یابد، می‌افزاید: هیچگونه کمبود و افزایش قیمتی در بازار مرغ وجود ندارد.
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی شهرستان همدان  با بیان اینکه تیم مشترک اصناف و تعزیرات هر روز از ساعت ۴ تا ۱۰ شب مشغول نظارت و بازرسی بازار هستند، ادامه می‌دهد: اتحادیه نیز به طور مستمر بازرسی‌های خود را انجام می‌دهد.

دسته بندی: آخرین مطالب سایت, اخبار ویژه, اقتصادی, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد