قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

استاندار همدان بر لزوم هر چه سريعتر تشکيل شدن کارگروه‌هاي اقتصادي در استان تأکيد کرد.   به گزارش آمادای؛ محمدناصر نيکبخت در نشست قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان با اشاره به حضور با شکوه مردم ايران در انتخابات اخير، گفت: در همدان ۷۳ درصد مشارکت مردم را شاهد بوديم و البته اين آمار در برخي نقاط […]

استاندار همدان بر لزوم هر چه سريعتر تشکيل شدن کارگروه‌هاي اقتصادي در استان تأکيد کرد.   به گزارش آمادای؛ محمدناصر نيکبخت در نشست قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان با اشاره به حضور با شکوه مردم ايران در انتخابات اخير، گفت: در همدان ۷۳ درصد مشارکت مردم را شاهد بوديم و البته اين آمار در برخي نقاط […]

استاندار همدان بر لزوم هر چه سريعتر تشکيل شدن کارگروه‌هاي اقتصادي در استان تأکيد کرد.

 

به گزارش آمادای؛ محمدناصر نيکبخت در نشست قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان با اشاره به حضور با شکوه مردم ايران در انتخابات اخير، گفت: در همدان ۷۳ درصد مشارکت مردم را شاهد بوديم و البته اين آمار در برخي نقاط ديگر کشور به ۹۰ درصد نيز رسيد که اين نشان از حضور بي‌سابقه مردم داشت.

 

وی افزود: با آن همه تخريب عليه دولت و يا آنکه دولت را ضد اخلاق معرفي کردند همه مشاهده کردند که با وجود همه مشکلات، مسائل، انتظارات به‌حق مردم و مشکلات اشتغال و … باز هم مردم به ادامه راه دولت روحاني رأي مثبت دادند.

 

نیکبخت با بيان اينکه انتخابات در همدان خيلي سخت بود و صلاح نيست که بيشتر از اين توضيح دهم؛ از اين رو يک رأي که در همدان داده شده معادل ۱۰ رأي بوده است، عنوان کرد: در همدان به راحتي نمي‌توان کاري کرد و يا انتخابي داشت و ما بايد قدردان مردم و اعتماد آنها به دولت مستقر باشيم.

 

وي در ادامه سخنان خود با بيان اينکه کارگروه‌هاي اقتصادي استان بايد هرچه سريعتر تشکيل شود و همه تشکل‌ها و نهادهاي ذيربط برنامه‌هاي خود را ارائه دهند، ادامه داد: اساسي‌ترين مشکل بحث اشتغال است.

 

استاندار همدان همچنين در واکنش به سخنان يکي از اعضاي جلسه مبني بر پيشرفت و موفقيت‌هاي استان کرمان در حوزه اقتصاد مقاومتي اظهار کرد: سالها پيش و در يک دوره زماني هر کسي که مي‌توانست به کرمان رفت و در آنجا سرمايه‌گذاري کرد و هر کرماني که از آنجا رفته بود برگشت و به اين استان نگاه کرد، ولي کدام همداني است که برگشته باشد و به استان خود نگاه کرده باشد.

 

نيکبخت با اشاره به اهميت منبت شهرستان تويسرکان و اينکه قدمت منبت تويسرکان بيشتر از ملاير است، اظهار کرد: بايد تلاش کنيم براي شهرستان تويسرکان نمايشگاه دائمي يا نشان جهاني و يا هر دو را ايجاد کنيم.

 

استاندار همدان همچنين با بيان اينکه بايد از نشان تجاري منبت تويسرکان و ساير نشان‌هاي شاخص مشابه به نحو احسن استفاده کرد، يادآور شد: اگر اين نشان‌هاي تجاري در ساير استان‌ها وجود داشته باشد از آن در راستاي توسعه گردشگري و ايجاد اشتغال استفاده مي‌شود.

 

نيکبخت در ادامه با تأکيد بر اينکه مهلت عرضه کالاي چيني در لالجين با پايان فصل بهار به پايان مي‌رسد، تصريح کرد: سال گذشته اعلام کردم که در لالجين هيچ کالاي خارجي عرضه نشود در غير اين صورت آن واحد پلمب مي‌شود که براي اجراي آن ۳ ماه مهلت خواسته بودند و با پايان فصل بهار مهلت آنها به اتمام مي‌رسد و بر اين اساس به هيچ وجه نبايد کالايي غير از همدان را به ويژه در بازار لالجين شاهد باشيم.

 

وي با اشاره به ظرفيت وجود غار عليصدر در همدان به منظور ارتقاي صنعت گردشگري اظهار کرد: عده‌اي پرونده‌اي از توهمات خودشان را براي غار عليصدر همدان درست کردند و به تهران فرستادند که در ديوان محاسبات به نتايج خوبي رسيده است.

 

وي در بخش ديگري از سخنان خود با انتقاد و نارضايتي از عملکرد پنجره واحد در استان همدان و با بيان اينکه اين واحد بايد فعال‌تر شود، خاطرنشان کرد: بايد در رابطه با توليد و اشتغالزايي که خواسته مقام معظم رهبري است کار شروع شود؛ چراکه اين موضوعات جزو برنامه اساسي دولت و نياز اساسي ملت است.

انتهای پیام/ د

دسته بندی: آخرین مطالب سایت, اخبار ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد